21 Adet Beyaz Gül Buketi

YENİ ÜRÜN
Çok Satan
90 DAKİKA !
21 Adet Beyaz Gül Buketi
/ 56987
₺1.500,00
₺2.500,00
Vergiler Hariç: ₺1.250,00

Mevcut Seçenekler:

Beyaz güller, zarafetin, masumiyetin ve temizliğin sembolü olarak bilinir. Bu narin çiçekler, pek çok özel anı süsleyerek duygusal bir bağ kurmamıza yardımcı olur. Beyaz gül buketleri, romantik ilişkilerden anlamlı kutlamalara kadar çeşitli durumlar için mükemmel bir tercih olabilir.

Beyaz güller, özellikle romantik ilişkilerde duygusal bir ifade aracı olarak sıkça kullanılır. Sevgilinize veya eşinize sunulan 21 adet beyaz gül buketi, derin sevgi ve bağlılık mesajını iletmek için etkileyici bir yol olabilir. Beyaz güllerin saf beyazlığı, ilişkinin temizliğini ve saflığını temsil eder.

Bir düğün veya nişan töreninde, 21 adet beyaz gül buketi, yeni başlangıçların simgesi olarak tercih edilebilir. Bu çiçekler, çiftin birbirine olan sevgi ve sadakatini temsil ederek özel bir anlam katar. Aynı zamanda, bu güzelliklerin düğün atmosferine kattığı zarafetle unutulmaz anlar yaratır.


Yorumlar

Yorum Yapınız
Çiçek Gönder ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Etiketler: 21 Adet Beyaz Gül Buketi , ,