Çiçek Gönder, Aytek Sarıkaya tarafından kurulup, 2023 yılı ikinci çeyreğinde Çiçek sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza`da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci acıyı paylaşmak,yaşama beklenmedik sürprizler katmak varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolayki..
 
Çiçek Gönder, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak  mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren bir organizasyondur.
 
Yurtiçi çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.
 
Bir gün, duygularınızı çiçeğe dönüştürmek isterseniz; Çiçek Gönder size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...
 
Türkiye`de 81 ile ve 840 ilçeye Çiçek gönderimi yapılmaktadır. Sizlere en iyi şekilde uygun fiyat garantisiyle hizmet vermeye devam etmektedir.


Akhisar Çiçek Siparişi Hedef Daha İyisi, Daha Tazesi, Daha Hızlısı!

Akhisar'ın lider Çiçekçi uzmanının gücü artık bizimle... Herkes çiçek diyor ama bizimkisi bir tutkudan da öte. Attığımız her adımda daha da büyüyen, bizi her gün daha yukarı taşıyan... Dönüp baktığımızda milyonlarca insanı hayatını mutlu kılan Çiçek Gönder Akhisar 'da yanında. Akhisar önemli bir ilçe olduğu kadar Türkiye için de önemi büyüktür. Çiçek siparişi sevdiklerinize en önemli anlarında yanında olduğunun bir göstergesidir. Çiçek siparişi verirken tercih edeceğiniz Çiçekçi çok önem taşımaktadır. Çiçekçi ilk olarak sanattan anlayan, çiçek tasarım sanat eğitim almış, uzun yıllar tecrübesi olan ustalar çalıştırmalıdır. Diğer bir faktör ise çiçeklerin tazeliğidir. Çiçekçi seçiminde hazırlanması kadar önemli olan çiçeklerin tazeliği, sevdiklerinize çiçek gönderimi yapıldıktan sonra yedi gün boyunca tazeliğini korumalı. Son olarak çiçeğin teslim edildiği andır. Çiçek son derece bakımlı ve kibar bir kişi tarafından sunulması gerekmekte. İşte bu nedenle Çiçek Gönder çiçek siparişi denilince ilk akla gelen firma olmuş ve müşterilerimiz çiçek siparişi için Çiçek Gönder'i tercih etmişlerdir.
 

Akhisar 'de Güvenilir bir Çiçekçi

Akhisar'ın doğal güzelliğini takdire aşikardır. Çiçek Gönder en güzel ve en taze çiçek ve bitkileri binlerce çiçek içinden seçer, çiçek siparişi için tercih edeceğiniz Çiçekçi çok önemlidir. Bu firmamızın tercih edilmesine neden olur. Akhisar'da yaşayan müşterilerimiz şehrin resmi çiçeği güzel bir gül ya da canlı renkli papatyalar ya da birçokürün yelpazesi ile sevdikleriniz muhteşem görünüşlü çiçeklerin en tazesini alacaklar güvenebilirsiniz. Biz sattığımız her çiçek için 7 günlük tazelik garantisi sunuyoruz. Çiçeklerimizin kalitesi konusunda oldukça eminiz. Bir dahaki sefere Akhisar için çiçek siparişi vermeyi düşünüyorsanız, Akhisar çiçek gönder inanılmaz Çiçek ürünlerine lütfen bir daha bakın.

Eğer önemli bir gün ya da kutlama için bir dahaki sefere, Akhisar 'de Çiçekçi olarak Çiçek Gönder firmamızı seçin. Sadece biz, çiçek siparişi ile en göz alıcı çeşitlerini sunuyoruz.

Akhisar Çiçek Sepeti Gönder - Akhisar Çiçek Siparişi 7/24 hızlı bir şekilde aynı gün uygun fiyatlarla taze çiçek sepeti siparişi verebilirsiniz.

Diğer sorularınız ve daha detaylı bilgilendirme için 05078727136 numaralı Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz

En güzel en yakın Çiçekçi ile Çiçek Gönder siparişi.                                       

SAYGILARIMIZLA..                             

 

   Çiçek Gönder / Kurucu

       Aytek SARIKAYA