Çiçek Gönder, Aytek Sarıkaya tarafından kurulup, 2023 yılı ikinci çeyreğinde Çiçek sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza`da fırsat veriyor. Uzakta olsalar bile, sevdiklerimize ulaşabilmek, sevinci acıyı paylaşmak,yaşama beklenmedik sürprizler katmak varlığımızı hissettirmek artık o kadar kolayki..
 
Çiçek Gönder, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak  mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren bir organizasyondur.
 
Yurtiçi çiçek siparişlerinizi zamanında alıcısına teslim etmek, ürünün kalitesi ve siparişin zamanında alıcıya teslimi konusundaki titizliğimiz hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.Çiçek duygudur, özen ister ve ulaşmakta sabırsızdır.
 
Bir gün, duygularınızı çiçeğe dönüştürmek isterseniz; Çiçek Gönder size en yakın yerde ve sizi en iyi hissederek, düşlediklerinizi gerçekleştirmeye hazır...
 
Türkiye`de 81 ile ve 840 ilçeye Çiçek gönderimi yapılmaktadır. Sizlere en iyi şekilde uygun fiyat garantisiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

SAYGILARIMIZLA..                             

 

   Çiçek Gönder / Kurucu

       Aytek SARIKAYA